sisterofbs

Sestra čiernej ovce

sisterofbs | Vesjolyje Kartinki

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
sisterofbs
Neposlušná "referentka" Zdroj: Ty Internety
 
blackie
blackie | 25.11.2016 10:36

v štátnej správe sa povyšuje výnimočne, pretože každá pozícia vyžaduje iné vzdelanie, preto nemôžu vrátnika povýšiť keď sa im uvoľní miesto na právnom odbore... zjavne nemáš potuchy ako funguje štátna správa


sisterofbs
sisterofbs | 25.11.2016 11:00

Áno práve v tom je ten vtip, je to absurdita. Tá baba nebola žiadna hlúpa bezvýznamná referentka, napriek tomu ju MINISTERSTVO v prvej reakcii nazvalo referentkou. Nemáš zmysel pre humor? Robíš v štátnej správe? Dotklo sa ťa to osobne? Snažíš sa nejakým spôsobom spochybniť, že ľudia čo dlhšie robia v štátnej správe sa "naučia" držať hubu? Čo ti vlastne vadí?


blackie
blackie | 25.11.2016 11:20

vadí mi to, že to vyznieva akoby sa tam dostala cez známosť...vtipné to moc nie je


sisterofbs
sisterofbs | 25.11.2016 11:26

Tak to si to potom vôbec nepochopil. Ale ak to tak pochopia viacerí, tak je to samozrjeme moja chyba. Ja som chcel skôr poukázať na to, že nebola kompatibilná s myslením "vycvičených" štátnych úradníkov, ktorí sa boja o svoje fleky pretože sú už plne "inštitucionalizovaní". To ako sa na tú pozíciu dostala a jej kvalifikáciu absolútne nespochybňujem, práve naopak. Bola vysoko, nebola to žiadna bezvýznamná figúrka bez komepetencií a znalostí ako sa snaží ministerstvo komunikovať.


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader